Vis dar atsiranda manančių, jog pieninių dantų nereikia gydyti, nes jie vis tiek iškris ir vietoj jų išdygs nuolatiniai. Ši nuomonė visiškai klaidinga, nes sugedę pieniniai dantys gali sukelti ne tik skausmą, bet ir pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas. Tuomet jie išdygsta pakitusios spalvos, dydžio arba neišdygsta visai.

Pirmasis vizitas pas odontologą turi būti profilaktinis, o ne tuomet, kai jaučiamas skausmas. Tėvai turi paruošti vaiką apsilankymui jį nuramindami, paaiškindami apie procedūrą, bet ne meluodami, kad neskaudės ir nieko nebus daroma. Taip tik prarasite vaiko pasitikėjimą ir apsunkinsite procedūrą.

Pirmasis apsilankymas dažnai trunka nuo 30 iki 45 minučių. Atsižvelgiant į jūsų vaiko amžių, apsilankymas gali apimti išsamų dantų, žandikaulių sąkandžio, dantenų ir burnos gleivinės patikrinimą, siekiant ištirti jų vystymąsi. Jei tai būtina, jūsų vaikui galima švelniai nuvalyti dantų apnašas. Odontologas gali parodyti kaip reikia taisyklingai valyti dantis.

Kaip ir suaugusieji, vaikai turėtų lankytis pas odontologą kas 6 mėnesiai. Tai gali padėti ugdyti vaiko pasitikėjimą gydytoju. Mes vaikus gydome su rūpesčiu ir švelnumu. Mūsų mažieji pacientai gali netgi pasirinkti norimą plombos spalvą!

SKAMBINTI

vaikų dantų gydymas

Terapinis gydymas

Skaityti daugiau

Šaknų kanalų gydymas

Skaityti daugiau

Estetinis plombavimas

Skaityti daugiau

Dantų šalinimas

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Skaityti daugiau