Estetinis plombavimas taikomas nuskilusiems, kreiviems, karieso pažeistiems, netaisyklingos formos ar spalvos dantimis, kai yra tarpai tarp jų ir t.t. Šios restauracijos yra didelio tankumo, plastiškos ir idealiai atkartojančios natūralią dantų spalvą ir struktūrą.

Procedūrai dažniausiai užtenka vieno vizito, priklausomai nuo situacijos. Specialiu adhezyvu plombinė medžiaga pritvirtinama prie danties audinių.

Skirtingai nuo protezavimo vainikėliais ar tiltais, nereikalingas šaknų kanalų gydymas, išsaugoma didesnė dalis natūralių danties audinių. Šios plombos gali tarnauti daug metų, tačiau ilgainiui gali atsirasti dėmelių, ypač vartojant daug kavos, juodos arbatos, raudonojo vyno ar rūkant. Dažniausiai jos pataisomos nedidelės korekcinės procedūros metu.

Visiškai normalu, kad po plombavimo dantys ir dantenos bus jautrūs kelias dienas. Tiesiog nepamirškite ir toliau kasdien valyti dantis šepetėliu, siūlu ir skalauti burnos skalavimo skysčiu. Jei diskomfortas ar skausmas kramtant nepraeina kelias savaites, tai gali reikšti, kad plomba per aukšta ir ją reikia pašlifuoti.

SKAMBINTI

estetinis plombavimas

Šaknų kanalų gydymas

Skaityti daugiau

Terapinis gydymas

Skaityti daugiau

Vaikų dantų gydymas

Skaityti daugiau

Dantų šalinimas

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Skaityti daugiau